Okunma

Yorum Çilesi Sona Eriyor


25 Haziran 2009 Perşembe 14:02
Yorum Çilesi Sona Eriyor

Firefox kullanıcısıysanız, web sitelerinde hoşunuza gitmeyen yorum kutularına müdahale edip ister boyutunu, isterseniz de konumunu değiştirebilirsiniz. Text Area Resizer & Mover adlı Firefox eklentisi, yorum kutularına sağ tıklayıp boyut değiştirme veya çift tıklayıp konumu ayarlama imkanı tanıyor.

Dilerseniz, hangi fare düğmesinin hangi işlevi göreceğini ayarlayabildiğiniz eklentide oldukça geniş bir seçenek yelpazesi bulunuyor. Yorum kutusunun yeni yerini ya da boyutunu beğenmediyseniz, sağ tıklayıp orijinal hale döndürme seçenğini kullanmanız yeterli.

:: Text Area Resizer & Mover’ı Firefox’a ekleyin.

:: Eklentiyle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Firefox Eklenti Sayfası
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yorum Çilesi Sona Eriyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    chrome kendinden değiştiriyo boyutunu o özellik var

" Yorum Çilesi Sona Eriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yorum Çilesi Sona Eriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yorum Çilesi Sona Eriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "