Okunma

Casus Saat İş Başında


16 Aralık 2008 Salı 15:28
Casus Saat İş Başında

Thanko‘nun son ürünü olan bu kol saati, her bileğe yakışmayacak kadar iri bir ekrana sahip olabilir. Ama bunun bir sebebi var; bu saat 352 x 288 çözünürlükle video ve 640 x 480 çözünürlükte fotoğraf çekebiliyor. Thanko MP4 Spy adlı casus kol saati, MP3 ve WMA formatında müzik oynatıp, AVI videoları ve metin ya da fotoğrafları görüntüleyerek kolunuzdaki medya merkezi haline geliyor. İlk olarak elbette Japonya’da, yaklaşık 258 YTL‘ye denk gelen bir fiyattan satılan casus saatin Avrupa kıtasına geliş zamanı ise bilinmiyor.

:: Ürünle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Thanko
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Casus Saat İş Başında”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hiç belli etmiyor kendini 🙂

" Casus Saat İş Başında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Casus Saat İş Başında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Casus Saat İş Başında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "