Okunma

Başarılı RPG Şimdi de PC’de


17 Aralık 2008 Çarşamba 16:30
Başarılı RPG Şimdi de PC’de

Japon yapımı RPG oyunlarını, özellikle de Square Enix‘in çıkardıklarını bilgisayar platformunda görmek her nesle nasip olmuyor. Bu nedenle Xbox 360‘a kasım ayında çıkan ve birinci sınıf bir hikaye, oynanış ve görsellere sahip olmasına rağmen; firmanın konsolla haşır neşir olmamasından kaynaklı teknik aksaklıklar yüzünden düzgün değerlendirilemeyen The Last Remnant‘ın PC’ye çıkarılması hayli büyük bir fırsat. Böylece JRPG(Japon RPG’si) seven PC oyuncuları da işin erbabının elinden çıkmış bir yapımı deneyebilecek.

Yeni Özellikler PC Sürümünde

2009’un ilkbahar aylarında çıkacağı Square Enix tarafından duyurulan The Last Remnant’ın PC sürümünde, konsolda gösterilemeyen bazı özelliklerin de yer alacağı söyleniyor. Henüz detaylar verilmese de, umuyoruz ki bu özellikler teknik aksaklıkların giderilmesiyle de ilgilidir. Diğer yandan, oyunun PlayStation 3 sürümünün de belirsiz bir tarih için ilk duyurusunun yapıldığını belirtmekte fayda var.

:: Japon yapımı RPG oyunlarını seviyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Başarılı RPG Şimdi de PC’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Başarılı RPG Şimdi de PC’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Başarılı RPG Şimdi de PC’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "