Okunma

The Order 1886, Second Son’dan Daha İyi


10 Şubat 2014 Pazartesi 06:00
The Order 1886, Second Son’dan Daha İyi

Sony‘nin Avrupa‘daki yetkili isimlerinden biri olan Angel Luis, PlayStation 4 için geliştirilen iki next gen oyunu The Order 1886 ve inFamous Second Son‘u karşılaştırdı.

Luis, Ready at Dawn tarafından geliştirilen The Order 1886‘nın görsellik açısından daha iyi olduğunu belirtti. Sony yetkilisi Sucker Punch tarafından geliştirilen inFamous Second Son‘un da son derece kaliteli bir yapım olduğunu belirtirken, The Order 1886 ile karşılaştırıldığında, The Order 1886‘nın biraz daha gerçekçi göründüğünü söyledi.

inFamous Second Son ertelenmişti

Bilindiği üzere ilk etapta PlayStation 4‘ün çıkış oyunlarından biri olarak duyurulan inFamous Second Son, sonradan teknik nedenlerden ötürü Mart ayına ertelenmişti.

Öte yandan Ready at Dawn tarafından geliştirilen The Order 1886‘nın çıkış tarihi henüz açıklanmış değil. Fakat hatırlanacağı üzere Sony yetkilileri daha önce yaptığı açıklamada The Order 1886‘nın 2014‘ün son çeyreğinde yayınlanacağını belirtmişlerdi. Bakalım satış rakamlarında hangi oyun ipi önde göğüsleyecek. Bekleyip göreceğiz.

:: Sizce The Order 1886’mı yoksa Second Son’mı daha iyi?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" The Order 1886, Second Son’dan Daha İyi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Order 1886, Second Son’dan Daha İyi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Order 1886, Second Son’dan Daha İyi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "