Okunma

The Sims 3’de Dünya Turu


05 Ekim 2009 Pazartesi 08:36
The Sims 3’de Dünya Turu

Oyuncuların kendi karakterlerini yaratıp günlük yaşamı simüle ettikleri The Sims genişlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan serinin üçüncü oyunu, tek şehre bağlı kaldığı için çok fazla eleştirilmişti. EA bu sorunu Sim‘leri dünya turuna çıkartma özelliğiyle çözüyor. The Sims 3 gerçek yaşama neredeyse birebir denilecek kadar yakındı. Sim‘ler hobi edinebiliyordu ve çeşitli spor dallarında kariyer şansına sahipti.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11968/t_sims3wa_china.flv#

The Sims 3: World Advantures adlı yapımla, oyuncular kabuklarından çıkacaklar. Fransa, Çin ve Mısır‘ı gezip orada farklı maceralar yaşayabilecekler. Çin‘de yaşanılacak olayları anlatan fragmana göre, artık Sim’ler dövüş sanatlarını öğrenip birbirleri üzerinde uygulayabilecekler. Genişleme paketiyle birlikte oyunun geçtiği ülkelere ait özel eşyalar, giysiler ve binalar eklenecek. World Advantures bu kasımda piyasaya sürülüyor.

 :: The Sims’de dövüşebilmek ilginizi çekiyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" The Sims 3’de Dünya Turu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Sims 3’de Dünya Turu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Sims 3’de Dünya Turu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "