Okunma

The Witcher’dan Avrupa Çıkarması


01 Temmuz 2011 Cuma 14:30
The Witcher’dan Avrupa Çıkarması
CD Projekt – THQ ortaklığında Avrupa, Avustralya, Yeni Zellanda ve Orta Doğu’ya çıkartılması planlanan The Witcher II Xbox 360 versiyonu, çok yakında hayranlarıyla buluşacak.
THQ, konuyla ilgili yaptığı bir açıklamada neden bu oyunun diğer vesiyonlara göre daha geç çıktığını açıkladı. Yapılan açıklamada,”Biz, The Witcher II: Assassins of Kings oyununu Xbox 360 konsoluna adapte ederken oldukça uğraştık. Bu uğraş bizim için güzel bir uğraştı çünkü amacımız, Xbox 360 kullanıcılarına olabilecek en iyi oyunu oynatmaktı.”
“Bu dakikadan sonra, yapımın Avrupa’da ve diğer bölgelerde çok başarılı olacağına dair en ufak bir şüphemiz yok. Ayrıca, böylesine önemli bir rol yapma oyununda CD Projekt gibi bir ortakla çalıştığımız içinde çok heyecanlıyız. Çünkü ortağımız, dünyanın en iyi dağıtım şirketlerinden birisi ve çalıştıkları birimlerde hep en iyileri.” denildi.
Hatırlanacağı üzere THQ, oyunun PC versiyonun da Namco Bandai ile çalışmıştı.

CD ProjektTHQ ortaklığında Avrupa, Avustralya, Yeni Zellanda ve Orta Doğu’ya çıkartılması planlanan The Witcher II Xbox 360 versiyonu çok yakında hayranlarıyla buluşacak.

THQ, konuyla ilgili yaptığı bir açıklamada bu oyunun diğer vesiyonlara göre neden daha geç çıktığını açıkladı. Yapılan açıklamada, “Biz, The Witcher II: Assassins of Kings oyununu Xbox 360 konsoluna adapte ederken oldukça uğraştık. Bu uğraş bizim için güzel bir uğraştı çünkü amacımız, Xbox 360 kullanıcılarına olabilecek en iyi oyunu oynatmaktı.”

“En İyilerle Çalışıyoruz”

“Bu dakikadan sonra, yapımın Avrupa’da ve diğer bölgelerde çok başarılı olacağına dair en ufak bir şüphemiz yok. Ayrıca, böylesine önemli bir rol yapma oyununda CD Projekt gibi bir ortakla çalıştığımız içinde çok heyecanlıyız. Çünkü ortağımız, dünyanın en iyi dağıtım şirketlerinden birisi ve çalıştıkları birimler de hep en iyileri.” denildi.

Hatırlanacağı üzere THQ, oyunun PC versiyonunda Namco Bandai ile çalışmıştı.

:: Sizce bu Xbox 360 kullanıcılarının bu kadar beklediğine değecek mi?

 
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" The Witcher’dan Avrupa Çıkarması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Witcher’dan Avrupa Çıkarması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Witcher’dan Avrupa Çıkarması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "