Okunma

Temalarınız Otomatik Değişsin


15 Ağustos 2009 Cumartesi 06:58
Temalarınız Otomatik Değişsin

Theme Scheduler temalarınızın belirli kriterler doğrultusunda otomatik olarak değişmesini sağlayan ücretsiz bir uygulama. Zaman bazlı tetikleme özelliği ve profile göre otomatik değişme özelliği oldukça başarılı.

Temaların kendiliğinden rasgele değişmesi için de bir seçeneği bulunan uygulama bu sürüm ile birlikte dokunmatik ekranlı S60 5.sürüm Symbian desteğine de kavuşmuş. Buradan indirebileceğiniz uygulama tüm Symbian OS9 cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır

:: Uygulama hakkındaki fikirlerinizi forumda tartışıyoruz.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Temalarınız Otomatik Değişsin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Temalarınız Otomatik Değişsin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Temalarınız Otomatik Değişsin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "