Okunma

Thunderbird 3 Beta 3 Çıktı


24 Temmuz 2009 Cuma 20:14
Thunderbird 3 Beta 3 Çıktı

Başarılı e-posta istemcisi Thunderbird‘ün yeni sürümü için çalışmalar sürerken, en son şubat ayında yayınlanan beta’nın ardından beta 3 sürümü de kullanıcılara sunuldu. Birçok yenilik içeren Thunderbird 3’te, sekmeli gezinti ve gelişmiş Gmail entegrasyonu gibi özellikler bulunuyor.

Thunderbird 3’te artık bir mesaja çift tıklayarak, yeni bir sekmede açmanız mümkün. Üstelik program çıkış yaptığınızda açık sekmelerinizi kaydediyor. Gmail ile de çok daha uyumlu hale gelen Thunderbird, artık Gmail’in gönderilen ve çöp kutusu gibi özel klasörlerini sorunsuz tanıyarak, ayarları ve hesap kurulumunu da çok daha kolay hale getiriyor. Thunderbird 3’ün beta 3 sürümünü Windows için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

:: Thunderbird kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Mozilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Thunderbird 3 Beta 3 Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Thunderbird 3 Beta 3 Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Thunderbird 3 Beta 3 Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "