Okunma

TikTok özelliği Instagram’a geliyor!


12 Eylül 2019 Perşembe 18:50
TikTok özelliği Instagram’a geliyor!

Facebook tarafından satın alındıktan sonra farklı sosyal medya platformlarının sevilen özelliklerini tabiri caizse kopyalayan Instagram bu kez gözü TikTok’a dikti. Instagram ile TikTok benzeri videolar oluşturmak mümkün hale geliyor.

Haberin detaylarına geçmeden önce geçmişte yaşananları hatırlamak gerekirse, Snapchat’in hikaye özelliği, Instagram ile daha popüler hale geldi. Hikayeler özelliğinin iyice popüler hale gelmesiyle Instagram, Snapchat’i adeta yok etti.

TikTok özelliği Instagram kullanıcıları ile buluşuyor!

Bunun yanı sıra ülkemizde kullanıma sunulmamış olmasına rağmen hikayeye müzik ekleme gibi özelliklerde bulunuyor. Şimdi ise Instagram’a TikTok ile benzer şekilde kısa videolar oluşturma özelliği geliyor.

Instagram’a gelen yeni özellikler söz konusu olduğunda ilk akla gelen isim olan Jane Manchun Wong, TikTok’tan esinlenilen bu özelliğin ekran görüntülerini Twitter hesabında paylaştı.

Instagram'a yeni özelik geliyor

Bu sayede kullanıcılar henüz ülkemizde aktif olmayan müzik ekleme özelliği ile bunu harmanlayarak TikTok benzeri videoları kolayca oluşturabilecek. Bakalım, Instagram’ın bu hamlesi karşısında TikTok’tan nasıl bir cevap gelecek.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “TikTok özelliği Instagram’a geliyor!”

 1. selim bw dedi ki:

  instagramı kapatma zamanı geldi desenize

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Desene Instagrama daha çok fenomenler geliyor

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  modasky özellipini aldı

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hayır olamaz

" TikTok özelliği Instagram’a geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TikTok özelliği Instagram’a geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TikTok özelliği Instagram’a geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "