Okunma

Tinder Kullandığına Pişman Oldu!


13 Mayıs 2016 Cuma 06:30
Tinder Kullandığına Pişman Oldu!

Günümüzde ilişkiler eskisi gibi gerçek hayat içerisinde kurulmayabiliyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar sanal dünyadan tanıştıkları kişilerle daha yakın bağlar kurabiliyorlar.

Bu amaca yönelik olan uygulamalardan büyük ihtimalle en popüleri Tinder. Ancak söz konusu insan ilişkileri olduğunda, durum biraz riskli olabiliyor.

32 yıllık hapis cezası

Kansas’taki bir Tinder kullanıcısı da bu riski maalesef yaşayarak öğrendi. Shane Steven Allen isimli bir adamla tanışan kadın kullanıcının ismi belirtilmiyor.

Allen, kadını kaçırıp dövmüş ve isteği dışında altı gün boyunca kilitli tutmuş. Şu anda 100,000 dolar tahvil altında polis gözetiminde tutulan Allen, Engadget’ın haberine göre 32 yıllık hapis cezasıyla karşı karşıya.

Gencecik bir kız

Talihsiz olarak kurban giden genç kız, 20 yaşında bir üniversite öğrencisi. 12 Nisan’da kaçırılan genç kız, 18 Nisan’da kendi kız öğrenci yurduna kararmış ve kan çanağına dönmüş gözler ve çok sayıda yara ve morarma izleri ile döndü.

Yurduna kendisi bıraktı

İkili daha önce bir problem olmadan buluştu. Ancak sonrasında Allen, genç kızın Allen’ın arkadaşlarından biriyle flört ettiğini öne sürerek genç kızı yaraladı.

Allen’ın ifadesine göre kızı tutsak etmesinin sebebi yaralarının iyileşmesini beklemesiydi. Daha sonra yurduna kendisi bırakan Allen, bunu genç kızın polise gitmeyeceği konusunda anlaşmaları üzerine yaptı.

:: Tinder vb. uygulamalar hakkındaki görüşünüz nedir?
yazarMehmet Arslan

Bilgisayar oyunlarına ayrı bir merakı olan Melik, teknoloji hakkında yazılar yazmayı çok seviyor. Melik’in yeni durağı ise ShiftDelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Tinder Kullandığına Pişman Oldu!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Öyle kadınlar serserilerle takılırsa olacağı bu.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  az bile

 3. SDN Okuru dedi ki:

  saflık belirtisi =)

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bu tarz uygulamalar, ahlaki çöküntünün en büyük sebeplerindendir.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  iyi olmuş.

" Tinder Kullandığına Pişman Oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tinder Kullandığına Pişman Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder Kullandığına Pişman Oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "