Okunma

Tinder profilinde sunum yaptı!


25 Ekim 2017 Çarşamba 18:00
Tinder profilinde sunum yaptı!

19 yaşındaki Krista adlı Tinder kullanıcısı, eşleşmelerinin ilgisini çekmek üzere bir PowerPoint sunumu hazırlayarak öne çıkmayı başarmış durumda. Oldukça popülerleşen kullanıcı, şu anda doğallığı ve samimiyeti sebebiyle oldukça fazla çıkma teklifi almasıyla ünlü oldu.

Tinder profilindeki PowerPoint sunumuyla dikkat çekti!

Toronto şehrinde yaşayan ve Waterloo Üniversitesi’ne giden Krista, tek satırlık biyografilerin ve birkaç selfie fotoğrafın kendisini anlatmaya yetmeyeceğini düşünerek gerçekten kendisini anlatacak bir PowerPoint sunumu ile profilini oluşturmuş.

Uyumanın, internetten düşüncelerini aktarmanın ve duşta şarkı söylemenin ilgi alanları olduğunu belirten üye avokado ve başkalarının evcil hayvanlarını seviyor. Ayrıca, çok iyi humus yapıyormuş.

Profili internette bir anda dikkat çeken Krista, ince görerek internet ünlülerinden birisi olmayı başardı denilebilir.  Diğerlerinin arasından sıyrılacak profil oluşturmayı başaran gencin ileride iyi bir reklamcı olabileceğini söylesek sanırız yanlış olmayacaktır.

:: Böyle bir profil oluşturulması konusunda siz ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tinder profilinde sunum yaptı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tinder profilinde sunum yaptı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder profilinde sunum yaptı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "