Okunma

Tinder’dan video hamlesi geliyor!


17 Şubat 2017 Cuma 04:00
Tinder’dan video hamlesi geliyor!

Dünya’nın tartışmasız şekilde en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder çok yakında kısa video paylaşımları işine girebilir. Zira firma, Wheel adı altında faaliyet gösteren bir video uygulamasını satın aldığını açıkladı.

Tinder video işine mi giriyor?

Gerçekleştirilen satın alma işlemine bakacak olursak ilerleyen dönemde çöpçatanlık servisi konusunda yeni bir çığır açılabilir. Çünkü tahminler doğru çıkarsa Tinder üzerinde artık kendinizle ilgili kısa videolara da yer verebileceksiniz.

17-02/17/tinder-updates-featured.jpg

Bu da aslına bakarsanız fotoğraf ile karşısındaki kişiyi kandırma yoluna giden birçok kişinin ekmeğine kan doğrayacak. Zira çekilen 500 fotoğraftan bir tanesinin güzel olması durumunda profil fotoğrafı haline gelmesi konusunu düşünecek olursak, videolarda bu denli fazla deneme imkanı bulunmuyor.

 

Ayrıca Wheel uygulamasının da kendisine yatırımcı bile bulmasına rağmen hayata geçemeyen Snapchat benzeri bir uygulama olduğunu da hatırlatalım. Uygulamanın Snapchat’ten ayrışmasını sağlayan özelliği ise arkadaşların birbirlerinin videolarını karıştırarak ortaya ilginç video içerikler çıkarabilmesine fırsat tanımasıydı.
 
Şimdilik Tinder kanadından konuyla ilgili bir resmi açıklama gelmedi. Bu yüzden de video entegrasyonunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz netleşmiş değil.
 
:: Tinder kullanıyor musunuz?yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Tinder’dan video hamlesi geliyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ayıp videolarla dolacak.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Heehh eskort sitesi olur artık bu özellikle

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Tindere üye oldum kimi begensem eşleştim. Güzel bir uygulama

 4. SDN Okuru dedi ki:

  ortalık alet ve vucut videolarından geçilmiyecek artık 😀

" Tinder’dan video hamlesi geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tinder’dan video hamlesi geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tinder’dan video hamlesi geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "