Okunma

Titan Siege Türkçe Oluyor


09 Haziran 2014 Pazartesi 13:42
Titan Siege Türkçe Oluyor

“Titan Savaşları” adı altında Türkiye’de yayınlanacak olan oyunun içerisinde MMORPG‘den alışık olduğumuz standart özelliklerin yanı sıra haftalık olarak yapılacak kale savaşları ve şehirleri ele geçirmek için gemi savaşları yapılacak.

Klanlara özgü günlük etkinlikleri ile özel bir Klan Ağacı sistemi, bir çok zindan sizi her an yeni bir maceraya sürükleyecek. Totem sistemi ile ister tek başınıza isterseniz diğer klanlar ile birlikte hareket ederek değişik avantajlara sahip olabileceksiniz.

Titan Savaşları’nın açık dünya yapısına sahip olması sayesinde oyuncular haritalar üzerindeki her noktaya gidebilecek ve her eşya ile etkileşime olabileceklerdir.

Uçan binekler sayesinde de oyuncular gökyüzünde istedikleri yere uçarak gidebilir ve uçan bineklerin tüm kontolünü oyuncu sayesinde yapılabilecektir. PvE severler birçok haritayı keşfetmek ve buralarda seviye atlamanın yanında, günlük görevleri yaparak istekler doğrultusunda oyunun keyfini süreceklerdir. 

:: Titan Savaşları online oyunlar içerisinde sizce başarılı olabilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Titan Siege Türkçe Oluyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    para nasıl kazanılır

" Titan Siege Türkçe Oluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Titan Siege Türkçe Oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Titan Siege Türkçe Oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "