Okunma

Titanfall’da Titansız Modlar Olacak mı?


03 Mart 2014 Pazartesi 06:00
Titanfall’da Titansız Modlar Olacak mı?

Electronic Arts ve Respawn Entertainment işbirliği ile geliştirilen Titanfall‘un açık beta testi geçtiğimiz Şubat ayının son haftasında gerçekleştirilmişti.

Electronic Arts tarafından yapılan açıklamada Xbox One ve PC üzerinden gerçekleşen Titanfall‘un betasına yaklaşık olarak 2 milyon kişinin katıldığı belirtilmişti.

Betaya katılan oyuncu kitlesinin genel görüşü oyundaki yapay zeka tarafından yönetilen askerlerin fazlasıyla gereksiz olduğu yönündeydi. Ayrıca oyuncular titanların olmadığı ve sadece pilotların birbirleriyle kapışabildiği modlarında oyuna eklenmesi yönünde hemfikirdiler.

Titanfall çıktıktan sonra kesinleşecek

Geçtiğimiz günlerde bir etkinliğe katılan Respawn yetkilisi Abbie Heppe, Titanfall‘da titanların ve botların olmadığı bir modun yer alıp almayacağı sorusuna, oyunun çıkışından sonra düşüneceğiz diyerek kaçamak bir cevap verdi.

Heppe‘nin söylemini yorumlamak gerekirse, Titanfall ilk çıktığında titanların ve botların olmadığı bir mod olmayacak. Fakat oyun çıktıktan sonra yayınlanacak olan bir güncelleme veya DLC paketi ile bu tarz modların oyuna eklenmesi muhtemel gibi görünüyor. Yinede bekleyip göreceğiz.

:: Titanfall’u satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Titanfall’da Titansız Modlar Olacak mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Titanfall’da Titansız Modlar Olacak mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Titanfall’da Titansız Modlar Olacak mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "