Okunma

Today at Apple etkinlikleri çeşitleniyor!


31 Ekim 2018 Çarşamba 00:00
Today at Apple etkinlikleri çeşitleniyor!

Apple bugün yaptığı etkinlikte yenilenen iPad Pro, MacBook Pro ve MacBook Air gibi merakla beklenen cihazlarını tanıttı. Ancak bunların yanında, Today at Apple etkinlikleri de çeşitleniyor.

Today at Apple, firmanın tüketiciyle daha sıcak bir ilişki kurmak için mağazalarında düzenlediği workshoplar olarak adlandırılabilir.

Apple hem etkinlik çeşitliliğini hem de sayısını arttırmayı planlıyor. Bildiğiniz gibi ülkemizde de geçen seneden beri Apple mağazalarında bu etkinlikler düzenleniyor.

Yeni Today at Apple etkinlikleri nasıl olacak?

Firma ilk defa 18 ay önce Today at Apple‘ın tanıtımını yapmıştı. Bu süre içinde Apple 18.000’den fazla etkinlik düzenledi.

Yeni tasarlanan etkinliklerin odağında ise Siri Shortcuts ve Arttırılmış Gerçeklik gibi firmanın yeni teknolojileri yer alıyor.

Bu etkinliklerden bir tanesi Vine videoları ile meşhur olan Zach King‘in düzenleyeceği video laboratuvarı olacak. Small Screen Magic adlı bu etkinlikle King, Apple‘in Clips uygulamasını kullanarak katılımcılara video çekmeyi ve düzenlemeyi öğretecek.

Today at Apple etkinlikleri

Fun Family Portraits etkinliğinin odağında ise Apple Pen yer alıyor. Bu fotoğraf düzenleme laboratuvarında ise Live Photo özelliği ve filtreler etkin olarak kullanılacak.

Drawing Treehouse adlı etkinlik ise Apple Park‘ın tasarımını yapan Foster + Partners mimarlık firması tarafından düzenleniyor. Bu etkinlikte iPhone‘a eklenen lens aparatları aracılığıyla katılımcılara temel mimari ilkeler öğretilecek.

MacBook Pro kullanıcıları için de müzik ve video içerikli etkinlikler düzenlenecek. Şirketin 70’den fazla mağazaya daha etkinlikler ekleyerek, Today at Apple etkinliklerini daha da ulaşır hale getirecek.

Kısacası Apple tüketicisine sadece bir cihaz satmakla kalmıyor aynı zamanda sosyalleşme imkanı da sağlıyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Apple etkinlikleri gerçekten de kullanıcı deneyimini daha da zenginleştirebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Today at Apple etkinlikleri çeşitleniyor!”

  1. Anonim dedi ki:

    Apple möridlerini gözel dikiyo!

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Muhteşem

" Today at Apple etkinlikleri çeşitleniyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Today at Apple etkinlikleri çeşitleniyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Today at Apple etkinlikleri çeşitleniyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "