Okunma

Tomb Raider’dan Multiplayer Detayları


03 Ocak 2013 Perşembe 06:15
Tomb Raider’dan Multiplayer Detayları

Tomb Raider‘ı birkaç ay içerisinde piyasaya sürmeye hazırlanan Square Enix, Crystal Dynamics ekibi ile birlikte oyunun çoklu oyunculu modlarını hazırlaması için başka bir ekibi de işe almış durumda.

Official Xbox Magazine dergisinde ortaya çıkan ilk detaylara göre Thief 4 ve Deus Ex: Human Revolution‘ın geliştiricisi Eidos Montreal, Tomb Raider‘ın çoklu oyunculu modlarını hazırlıyor.

Henüz bu bilgi dışında bir bilgimiz bulunmasa da, Eidos Montreal’in oyunun tek kişilik kısmına, Crystal Dynamics ekibinin ise multiplayer kısmına karışmayacak diyebiliriz.

Bu da ortaya daha iyi bir iş çıkması açısından oldukça önemli bir gelişme.

Tomb Raider, 5 Mart 2013 tarihinde PC, PlaySation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülecek.

:: Tomb Raider’ın nasıl bir multiplayer’ı olmasını istersiniz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tomb Raider’dan Multiplayer Detayları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tomb Raider’dan Multiplayer Detayları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tomb Raider’dan Multiplayer Detayları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "