Okunma

Oyuncak Askerler Geri Döndü!


26 Eylül 2009 Cumartesi 06:00
Oyuncak Askerler Geri Döndü!

Teknolojiye o kadar gömüldük ki, sanal olanı artık gerçek ile karıştırabiliyoruz. Oyunları maksimum gerçeklikle donatmaya çalışıyoruz. Peki ya eskiden oynadığımız, has be has gerçek olan oyuncaklarımızla sanki daha fazla eğleniyorduk? Maziyi unutamamış, sanaldan da kopamayanlar için yeni bir alternatif geliyor: Toy Soldiers.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/12107/t_toysoldiers_tgs09_debut.flv#

Toy Soldiers (Oyuncak Askerler) isimli yeni Xbox Live Arcade oyunu, strateji tabanlı ve birazda aksiyon parçaları taşıyan bir yapıya sahip. Eskiden olduğu gibi bir oyun tahtası üzerinde (savaş cephesi), tamamı oyuncak asker ve askeri birimleri kontrol ediyoruz. Videoda da görebileceğiniz gibi savaşlar oldukça aksiyonlu ve hemen her araç kullanılabilir durumda. Görsellerin ise oyuncak şeklindeki tasarımları muhtemelen yeni oyunun en can alıcı kısmını oluşturuyor.

:: Sanal mı gerçek oyuncaklar mı daha eğlenceli idi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oyuncak Askerler Geri Döndü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyuncak Askerler Geri Döndü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyuncak Askerler Geri Döndü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "