TP-LINK Trabzon’da Network Ürünlerini Tanıttı


17 Ekim 2012 Çarşamba 09:59
TP-LINK Trabzon’da Network Ürünlerini Tanıttı

Kablosuz Network Donanım Ürünleri alanında Dünya’da ve Türkiye’de ciddi yeri olan; modem, router, IP kamera, switch, pirint server, Powerline adaptör üreticisi TP-LINK’in Türkiye Ofisi yöneticileri, Trabzon’da elektronik ve Network ürünleri sektörünün temsilcileri ile buluştu.

Trabzon Grand Zorlu Hotel’de düzenlenen toplantıda konuşan TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, Trabzon’un TP-LINK açısından çok önemli potansiyel taşıyan bir il olduğunu ve bu nedenle Trabzon’da bulunduklarını belirterek şunları söyledi:

“14 bin çalışanı ile dünyada 120’nin üzerinde ülkede faaliyet gösteren TP-LINK, 4 bin Ar-Ge mühendisine sahip büyük bir teknoloji şirketi. Türkiye’de 2008 yılından beri TP-LINK ürünleri satılıyor. 2010 yılının ikinci yarısında TP-LINK Türkiye ofisini açtık ve çok kısa bir süre sonra dünyanın farklı yerlerinde olduğu gibi 2011 yılında Türkiye’de pazar lideri olduk. Ürünlerimizdeki mükemmel fiyat-kalite dengesi ile 2012 yılında da bu konumumuzu güçlendirerek sürdürüyoruz.”

Günümüz kullanıcısının ev veya ofisindeki network üzerinden birçok hizmeti bir arada almak istediğini, art arda geliştirilen cihaz, uygulama ve içeriklerin daha gelişkin network ürünleri ihtiyacı yarattığını belirten Dinçer, şöyle devam etti:

“Ev ve ofislerde ana terminal ağ cihazları oluyor. Yakın geçmişte farklı sistemler üzerinden gerçekleştirilen işlemler artık routerlar üzerinden yapılıyor. Yazıcı, televizyon, bilgisayar, play stationlar aynı ağ üzerinde yüksek miktarda veri taşıyor ve tüm işlemler tek bir router üzerinden yapılıyor. Bizler de TP-LINK olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun son derece gelişmiş routerları geliştirip, uygun fiyatla Türk kullanıcısı ile buluşturuyoruz.”

TPLINK’in satış kanalı ile doğrudan yakın ilişki geliştirdiğini ve her iki tarafın yararını maksimize eden uygulamalar, destekler geliştirdiğine dikkat çeken Dinçer, “Karadeniz’in kalbi olan Trabzon’da satış noktalarına yönelik yeni program ve uygulamalarımızı anlatmaktan, ürünlerimize yönelik artan ilgiyi görmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

:: TP-LINK ürünlerini kullanıyor musunuz?

 

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TP-LINK Trabzon’da Network Ürünlerini Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TP-LINK Trabzon’da Network Ürünlerini Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TP-LINK Trabzon’da Network Ürünlerini Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  2. 2 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  3. 3 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  4. 4 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  5. 5 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  6. 6 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  7. 7 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  8. 8 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  9. 9 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  10. 10 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!