Okunma

Transcend Yeni SSD’lerini Sunar


25 Ocak 2011 Salı 11:54
Transcend Yeni SSD’lerini Sunar

Transcend yeni 2.5″ SSD’sini duyurdu. Yeni kontrölcüsü sayesinde 40MB/s rastgele okuma hızına ulaşabilldiği iddia edilen bu yeni SSD, sistem açılışlarının ve bilgisayar üzerindeki uygulamaların çok daha performanslı çalışmasını sağlıyor.

SSD’ler 32GB, 64GB, 128GB ve 256MB kapasitelerinde üretilecek. Yeni kontrol yongasının yanısıra 64 MB DDR2 DRAM ile yapılandırılmış SSDlerin, ardışık okuma ve yazma hızının sırası ile 260MB/s ve 240MB/s, rastgele okuma ve yazma hızlarının ise 40MB/s ve 27MB/s olduğu belirtiliyor.

Dayanıklı ve Çevre Dostu

Uzun ömürlü ve en iyi güvenlik için, SSD‘ler ayrıca ECC (Hata Kodu Duzeltme) fonksiyonuna sahip ve donanımsal olarak dıştan gelecek darbelere dayanıklı bir kılıf ile de yapılandırılmış. (Tekmelere Dayanan Harici Disk)

Tüm SSDler çevreye duyarlılığın bir göstergesi olarak RoHS standartları ile uyumlu olarak üretiliyor. Ürünlerin 2 sene garantili olarak yakın zamanda Türkiye de satışa çıkması bekleniyor.

:: SSD kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Transcend Yeni SSD’lerini Sunar”

  1. limerick dedi ki:

    ben samsung 256gb ssd kullaniyorum. 220mb yazma 220mb okuma hizi ile laptopumu ucuruyor.

" Transcend Yeni SSD’lerini Sunar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Transcend Yeni SSD’lerini Sunar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Transcend Yeni SSD’lerini Sunar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "