Okunma

Transformers 5 filminden yeni video!


21 Mayıs 2017 Cuma 18:00
Transformers 5 filminden yeni video!

Bad BoysThe Rock ve Armageddon gibi filmlerin efsanevi yönetmeni olan Michael Bay‘in, senelerdir yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve baş yapımcılığını yaptığı Transformers serisinin son filmi olan Transformers 5: The Last Knight (Transformers 5: Son Şövalye) hakkında son sözlerini dile getiriyor.

Transformers için yönetmenden özel mesaj

Son kez serinin yönetmen ve yapımcı koltuğuna oturan Michael Bay, yayınlanan bu yapımcı videosunda Türkçe altyazılı olarak yeni filme dair merak edilen birçok şeyi dile getiriyor.

23 Haziran 2017 tarihinden itibaren ülkemizde IMAX teknolojisi ile beyaz perdede göreceğimiz filmin yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni film özetle Optimus Prime’a olanları, Bumblebee ve Oprimus Prime ile yaşanan epik bir savaşı izleyicilerine yansıtıyor. 

Son Şövalye ise Transformers serisinin özündeki birçok efsane karakterleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor.

17-04/21/transformers-movies.jpg

İnsanlar ve Transformerslar savaştayken geleceğimizi kurtarmak için Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ittifaka düşüyor.

:: Transformers 5: The Last Knight’ı hakkında düşünceleriniz nedir? Ayrıca filmi vizyona girer girmez izlemeyi düşünüyor musunuz?


yazarTayfun Kumaş

Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun’un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

6 yorum - “Transformers 5 filminden yeni video!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Kayıp çağ 2 saat 45 dk yaklaşık 3 saat o kdr fragman vermeseler suç bu film süper olacak sabırla bekliyorum

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Çok doğru söylüyorsun izlemez olaydım her gelen fragmanla daha fazla spoiler yemiş gibi hissediyorum. Filmin şimdiden tadı kaçtı sanki benim için biraz.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  adamlar gerçek zamanlı 3d yi kullanan ilk film diyor baya iyi

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bu adamin yonetmenligini sevmiyorum…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Yeter artık 10 tane videosu çıktı neredeyse tüm filmi verdiler

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Bune amk bu ara herkezde bi ic savas cıkıyo ne bu fantazi

Yorum yazın

Geri bildirim