Okunma

Transformers’a Bir DLC Daha


04 Ağustos 2009 Salı 08:18
Transformers’a Bir DLC Daha

Filmiyle birlikte oyun dünyasına da adım atan Transformers: Revence of Fallen, beyazperdedeki kadar başarılı olamamıştı. Kullanıcılar, çok kısa sürdüğü ve yetersiz multiplayer özellikleri nedeniyle, yapıma pek iyi eleştiriler yapmadı.


Çizgi diziden tanıdığımız Optimus Prime tasarımı, artık Revenge of the Fallen’da da kullanılabilecek.

Bu nedenle oyunun ömrünü uzatmak için geçtiğimiz günlerde bir DLC paketi duyuruldu. Daha önce Starscream G1 gibi 10 çoklu oyuncu karakterleri, 3 yeni harita ve “expert” zorluk seviyesi eklenen yapıma yeni bir DLC yolda. Bu pakette, iki yeni karakter bulunacak. Hangileri mi? G1 Optimus Prime ve Soundwave.

:: Sizce böyle paketlerle oyunun oynayış süresi yükseltilebilir mi?

Yazan: Emre İliksiz
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Transformers’a Bir DLC Daha konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Transformers’a Bir DLC Daha ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Transformers’a Bir DLC Daha ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "