Travis Strikes Again için müjdeli haber geldi!


27 Mayıs 2019 Pazartesi 22:15
Travis Strikes Again için müjdeli haber geldi!

2019 yılının Ocak ayında Nintendo Switch için çıkış yapan Travis Strike Again No More Heroes isimli oyun PS4 ve PC içinde çıkış yapacak. Resmi bir çıkış tarihi ve bilgi verilmezken oyunun çıkacağı geliştirici tarafından doğrulandı.

Travis Strikes Again No More Heroes, PS4 ve PC için geliyor!

Ocak ayında Nintendo Switch için çıkış yapan oyunun geçtiğimiz hafta sonunda bilgisayar ve PlayStation‘a geleceği duyuruldu. Daha önce belirttiğimiz gibi hangi tarihte konsola ve bilgisayara geleceği bilgisi resmi olarak açıklanmadı. Xbox One için de gelip gelmeyeceği henüz duyurulmadı.

Açıklanan tek şey geliştirici Grasshopper Manufacture ‘ın ileri tarihte bilgi vereceği. Momocon 2019 eşliğinde açıklama yapıldığını da belirtelim. Oyunun PS4 ve Steam üzerinden yayınlanacağı duyuruldu.

Geliştiriciler tarafından oyunun çıkış veya çıkartılacak platform sürümlerinin E3 2019 fuarında da tanıtılma ihtimali söz konusu. Oyunun hikayesi 2007’ye kadar dayanıyor. İlk oyunu 2007’de çıkan serinin, 2010’da da takip eden bir oyunu olmuştu.

Travis, Strikes Again: No More Heroes, 18 Ocak 2019’da piyasaya sürülen Grasshopper Manufacture tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon-macera hack ve çizgi video oyunudur. Ayrıca oyunun geliştirici firması 1998’de Japonya’da kurulmuş ve 20 çalışanı ile faaliyet göstermeye devam ediyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Travis Strikes Again için müjdeli haber geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Travis Strikes Again için müjdeli haber geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Travis Strikes Again için müjdeli haber geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "