Okunma

Trendwatching: Presumers


29 Ekim 2012 Pazartesi 11:34
Trendwatching: Presumers

Dünyadaki, gelecek vaadeden trend, içgörü ve bunlara ilişkin pratik iş fikirlerini takip eden, bağımsız ve kendine ait fikirleri savunan bir trend şirketi olan Trendwatching.com, Kasım brifingini verdi. Kasım ayının konusu, presumers.

Tüketicilerin ürünler ve hizmetler piyasaya sunulmadan önceki sürece dahil olması oldukça önemli bir konu. Presumer’ların yaptığı da tam olarak bu. Yani, daha ürün piyasaya çıkamadan ürünün yaygınlaşması ve statü sahibi olması hedefliyorlar, o ürüne fon sağlıyorlar, o ürünün bir nevi elçileri oluyorlar. Karşılığı da, o ürünle özdeleşmek, ya da ona herkesten önce sahip olmayla alıyorlar.

Daha özel ürün ve hizmetler

Bir hizmet ya da ürünün kaderini belirleyebilmek, kendinden bir şeyler katabilmek oldukça önemli. Bu yükselen yeni trend ile birlikte, artık kullanıcılar da daha özel ve kendileri için daha mükemmel ürünlere ya da hizmetlere sahip olacak gibi gözüküyor. Trend ile ilgili detaylı raporu Türkçe olarak, buradan okuyabilirsiniz.

:: Trendwatching: Presumers
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Trendwatching: Presumers konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Trendwatching: Presumers ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trendwatching: Presumers ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "