Okunma

Tron Legacy Oyun Oluyor


15 Eylül 2009 Salı 09:57
Tron Legacy Oyun Oluyor

1982 yılında gösterime giren Tron Legacy, zamanının ötesinde bir yapım olması sayesinde oldukça uzun süre konuşulmuştu. Günümüzde de oldukça fazla sayıda fan’ı bulunan yapımlar arasındaki yerini koruyan, bilim kurgu temalı Tron Legacy, kendini yenilemeye kararlı gözüküyor. Keza yapımın 2010 yılında yeniden beyaz perdede gösterime gireceğini biliyoruz.

Yapımın şimdiye kadar bilmediğimiz ve son günlerde sadece söylentisi dolaşmaya başlayan kısmı ise oyununun da yapılacağı yönünde idi. Disney Interactive‘in elinden çıkacak olan Tron oyunu henüz geliştirilme aşamasında. Bu sebeple yapımın hangi platformlara çıkacağı ve nasıl bir oynanışa sahip olacağı henüz bilinmiyor. Tron Legacy, 17 Aralık 2010 tarihinde gösterime girecek. Buradan yola çıkarak pek çok yapımda olduğu gibi Tron’un oyununun da bu tarihte piyasada olması bekleniyor.

:: Sizce Tron’un oyunu yapılmalı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tron Legacy Oyun Oluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tron Legacy Oyun Oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tron Legacy Oyun Oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "