Okunma

Atom Depolama Sistemlerine Girdi


05 Şubat 2009 Perşembe 15:17
Atom Depolama Sistemlerine Girdi

Pro Turbo NAS serisi ürünlerine yeni modeller ekleyen Qnap, artık işlemci olarak Intel’in Atom‘una geçiş yapmış durumda. Tamamen X86 uyumlu olan işlemci sayesinde, Qnap yerleşik yazılımlar konusunda daha geniş bir seçenek sunuyor.

Yeni üründe kullanılan işlemci yeni, ama Qnap‘in özellikleri alışılageldik seviyede. Bu modelde tam dört tane disk yuvası var ve birçok RAID seviyesi de (RAID 0, 1, 5, 6, JBOD dahil olmak üzere) destekleniyor. Ürünün ön panelinde ise bir LCD ekran size NAS biriminin ne durumda olduğunu gösteriyor.

:: Intel Atom Qnap ürünlerini iyice sunucuya benzetir mi?

Bilgi için: Tesan
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Atom Depolama Sistemlerine Girdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Atom Depolama Sistemlerine Girdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Atom Depolama Sistemlerine Girdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "