Okunma

Tüm Görkemiyle CryEngine 3


01 Mart 2010 Pazartesi 15:25
Tüm Görkemiyle CryEngine 3

Başında üç Türk’ün bulunduğu Crytek tarafından geliştirilen Crysis 2‘nin görselleri, oyun dünyasının en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Zira Crytek’in imzasını taşıyan her bir oyun, döneminin en iyi görsellerine sahip olduğu için, bir sonraki grafik eşiğini de Crysis 2’nin belirleyeceği tahmin ediliyor.

Yeni Tanıtım Videosu

Peki bu yapımın altında yatan teknoloji nedir? Cevap “CryEngine 3“. Daha önce de teknoloji demosunu yayınladığımız oyun motorunun yeni bir tanıtımı yayınlandı. İşte Crysis 2’nin altında yatan teknoloji:

#http://video.shiftdelete.net/y/76472105606033da84624622c8476dae.flv#

CryEngine 3 ile geliştirilen Crysis 2‘nin çıkış tarihi henüz açıklanmış değil.

:: CryEngine 3’ün yeni tanıtım videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tüm Görkemiyle CryEngine 3 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm Görkemiyle CryEngine 3 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm Görkemiyle CryEngine 3 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "