Okunma

Tüm Python Araçları Tek Dosyada


09 Eylül 2009 Çarşamba 08:26
Tüm Python Araçları Tek Dosyada

Symbian’lı mobil cihazlar için geliştirilen Python Kütüphanesi güçlü yetenekleriyle, birçok işlevsel uygulamanın geliştirilmesine olanak tanıyor. Ancak akıllı telefonunuza Python yeteneğini kazandırmak bazen oldukça zahmetli bir hal alabiliyor. Özellikle uygulamaların kullandığı modüllerin, tamamını bir arada kullanmak neredeyse imkânsız.

Siz de Symbian’lı akıllı telefonunuza Python ve birlikte gelen eklentileri kurmakta sorunlar yaşıyorsanız artık telefonunuza Python yeteneğini, tek bir sis dosyası kurarak kazandırmanız mümkün.

Bu sis dosyası S60 3.Sürüm cihazlar ile çalışabilen stabil Python versiyonu olan Python 1.4.5’i ve ScriptShell’i kuruyor. Ayrıca yayınlanan en güncel “modül pack” derlemesi olan “Extra Power Module Pack 3.80”i de kuruluma dahil ediyor. Bu sayede güncel tüm scriptlere de sahip olmuş oluyorsunuz. İlgili sis dosyasını buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

:: Python ile yaşadığınız sorunları buradan paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tüm Python Araçları Tek Dosyada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm Python Araçları Tek Dosyada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm Python Araçları Tek Dosyada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "