Okunma

Tüm Python Modülleri Tek Dosyada!


17 Ağustos 2009 Pazartesi 06:49
Tüm Python Modülleri Tek Dosyada!

Symbian cihazlarda uygulama geliştirmek için mevcut olanakların oldukça fazla olması, üçüncü şahıs yazılımlar konusunda da Symbian’ın elinin güçlü olmasındaki en önemli etken.

Symbian’ın en popüler yazılım geliştirme ortamlarından biri olan Python, S60‘a özel kütüphanesiyle uygulama geliştirmeyi çok kolay hale getiriyor. PyS60 kütüphanesinin en önemli aracı da hiç şüphesiz modül packler. Geliştirilen spesifik uygulamaların neredeyse tamamının bir şekilde kullandığı modüllerin tümünü bir arada kullanmak neredeyse olanaksız.


Yeni paket yeni modülleri de beraberinde getiriyor.

Ancak yeni geliştirilen bir paket içeriğinde eski ve yeni birçok modülü bünyesinde barındırıyor. Yeni paket ile megaPy, Right Pack ve Ultra Module Pack’e tek sis dosyası içinde sahip olmuş oluyorsunuz. Bunun yanı sıra yeni paketlerin de eklendiği sis dosyası; sadece S60 3.sürüm cihazlarda sorunsuz çalışıyor.

Buradan en yeni paketi unsigned olarak indirebilirsiniz.

:: Symbian cihazınızda PyS60 tabanlı uygulamalar kullanıyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tüm Python Modülleri Tek Dosyada! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm Python Modülleri Tek Dosyada! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm Python Modülleri Tek Dosyada! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "