Okunma

Türk Telekom WIRO, iPhone’a da Geldi


11 Ağustos 2009 Salı 08:54
Türk Telekom WIRO, iPhone’a da Geldi

Televizyonlarda yayınlanan eğlenceli reklamlarıyla gündeme bir kez daha gelen Türk Telekom servisi WIRO, şimdi de iPhone‘da kullanılıyor. Geliştirilen uygulama sayesinde, yurtdışında bulunan iPhone kullanıcıları, kablosuz ağlar üzerinden şehiriçi tarifesiyle telefon görüşmesi yapabilecekler.

Ekran Görüntüleri

Uygulamayı çalıştırdğınız zaman bu ekran sizi karşılıyor ve kısa süre sonra da kullanıma hazır hale geliyor.

Arama Nasıl Yapılıyor?

Telefon tuşları sayesinde kolayca arama yapabiliyorsunuz. iPhone kullanıcıları, bu ekranda hiçbir zorluk çekmeyecekler.

Kişi Listeniz

Çok sık aradığınız kişileri bu listeye de kaydedebiliyorsunuz. Böylece zaman kaybetmiyorsunuz ve uygun fiyata görüşme olanağını daha da keyifli hale getiriyorsunuz.

Geçmiş Bilgiler

Daha önce yaptığınız görüşmelere bu listeden ulaşabiliyorsunuz. Listedeki herhangi bir isme tıkladığınızda hızlı arama yapabiliyorsunuz.

Hesaplar

Burada da hesaplarınızı görüyorsunuz. Anlaşıldığı üzere birden fazla hesabı kaydedebiliyorsunuz. Bu hesaplar, 444 1 444 numaralı telefondan aldığınız kullanıcı adı ve paroladan oluşuyor.

Yurtiçine de WIRO mu Geliyor?

Türk Telekom‘un WIRO‘ya verdiği önem çok büyük. Hem reklam desteği hem de mobil cihazlar üzerindeki uyumluluk çalışmaları, diğer servislerini kıskandıracak gibi görünüyor.

Firmanın yarın Antalya’da basın mensuplarına açıklayacağı yeni teknolojinin WIRO‘nun yurtiçinde de kullanıma açılması olarak bekleniyor.

:: WIRO yurtiçine de açılırsa kullanır mısınız? Forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Türk Telekom WIRO, iPhone’a da Geldi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yurtiçinde de kullanıma açılırsa süper olur

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Tasarımı çok güzel be. 🙂

" Türk Telekom WIRO, iPhone’a da Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom WIRO, iPhone’a da Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom WIRO, iPhone’a da Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "