Turkcell Kullanım Sonuçlarını Açıkladı


09 Ağustos 2011 Salı 09:13
Turkcell Kullanım Sonuçlarını Açıkladı

Turkcell, bugün yaptığı toplantıyla son dönemde yaptığı yatırımların karşılığını nasıl aldığını gösterdi. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın‘ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda geçen sene içinde yapılan fiyat indirimleri, Turkcell’lilere sunulan avantajlar, marka işbirlikleri ve müşterilere güzel sürprizler yaşatmak üzere yapılan çalışma ve yaşanan değişim süreci değerlendirildi.

Toplantıda konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, pazardaki yüzde 54’lük paylarını korudaklarını belirtti. 34.1 milyon kişi tarafından tercih edilen firma 75 farklı marka ile anlaşarak, kişi başı 120 TL’ye varan miktarda iletişim dışı faydalar sunduklarını açıkladı.

Turkcell, geçen 1 sene içinde hem seste hem mobil internette atılımlarını artırdı. Tüketiciler 1 yılda seste yüzde 28 ve mobil internette yüzde 37 oranında düşen iletişim maliyetleriyle iletişim kurdu.

Firmanın yurtdışında yaptığı indirimlerin toplamı ise yüzde 40’a ulaştı. Turkcell’in Mobil TV servisindei se en çok izlenen dizi Fatmagül’ün Suçu Ne? oldu.

Toplantıdan ilginç notlar ise şu şekilde sıralanıyor;

– 2 yılda gncPlay‘de 35 milyon ücretsiz şarkı dinlendi. En çok dinlenen şarkı: Sıla-Kafa, albüm: Tarkan-Adını Kalbime Yaz oldu.

– 2 yılda toplam 33 milyon görüntülü görüşmede 113 milyon dakika görüşüldü.

– 2 yılda 112 milyon dakika Turkcell Mobil TV izlendi. Son bir yıl içinde en çok izlenen dizi “Fatmagül’ün Suçu Ne” olurken, ATV de Turkcell Mobil TV‘de en çok izlenen kanal oldu.

– Goller Cepte uygulaması ile toplam 70 milyon gol videosu izlendi. 2010-2011’de en çok izlenen gol Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde Kazım Kazım’ın attığı gol oldu.

:: Sizce operatörler yatırımlarını hangi konularda artırmalı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Turkcell Kullanım Sonuçlarını Açıkladı”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Ücretlendirme hala dakika üzerinden 20 saniyede konuşsanız, 1 dakikada konuşsanız hala aynı ücreti ödüyorsunuz!

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  @mertgenc86
  doğru diyor gözüküyorsun ama yanılıyorsun. hem turkcell hem vodafone hat kullanan birisi olarak şunu söylemeden edemeyeceğim. vodafon full çeken yerde vodafon çağrı merkezi ile konuşurken bile ses kalitesi inanılmaz kötü olan bir operatör. 1 ay içinde 3 tane sms im gönderilemedi durumuna düştü. tünelde çekmez bizim köyde çekmez. 3g si her yerde çekmez çoğu yerde edge çekiyor.
  turkcell kullanıcısıyım vodafon a geçtim 1 ay dayanabildim. şimdi şirket hattınıda vodafona verdiler. gittiğim bayilerdeki pc leri adamların kendi internetleri ile bağlamak zorunda kalıyorum, şirket 3G si vodafon çekmiyor istanbulun göbeğinde çoğu yerde

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Heh çok büyük meyvelerini yiyoruz ya bu Turkcell’in…hepsi ebucehil karpuzu gibi dışı güzel içi acı meyveler…bence başka şeylere yönelmeden önce konuşma ve mesaj kampanyalarını gözden geçirsinler…az kaldı sayın turkcell…şu ramazanda ağzımızın tadı kaçmasın diye sabrediyorum…şu mübarek ay çıksın kaç müşteri kaybedeceksin sen hesap et!!!

" Turkcell Kullanım Sonuçlarını Açıkladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Kullanım Sonuçlarını Açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Kullanım Sonuçlarını Açıkladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
 2. 2 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 3. 3 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 4. 4 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 5. 5 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 6. 6 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
 7. 7 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
 8. 8 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
 9. 9 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 10. 10 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!