Okunma

Turkcell Oscar’ı Alabilecek mi?


15 Şubat 2009 Pazar 12:56
Turkcell Oscar’ı Alabilecek mi?

En prestijli mobil ödülleri olan Global Mobile finali için geri sayım başladı. 17 Şubat’ta Barselona’da Palau Nacional’deki gala yemeğinde açıklanacak olan ödüllerde, Türkiye’yi Turkcell temsil edecek.

Dünya GSMA Birliği Ödülleri‘nde “En İyi Mobil Reklam Servisi” kategorisinde “TonlaKazan” uygulamasıyla, “En İyi Mobil Oyun” kategorisinde de “Mobiwar” ile büyük finale kalan Turkcell, bakalım dünya devlerini eleyip birinci olabilecek mi.

Turkcell’in Mobil Planları

17 Şubat günü, “Strateji” oturumunda “Yakınsamalı Dünyada Mobil Operatörler için Fırsatlar” başlıklı bir konuşma yapacak olan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Global Mobile” ödüllerinde dünya devleriyle finalde yarışmaktan gurur duyduklarını belirtti. 

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında üst sıralarda yer aldıklarını belirten Ciliv “Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle, dünyanın en önemli şirketleri arasında yer almak bize cesaret veriyor. İletişim ve teknoloji, Türkiye’nin geleceğe açılan kapısı olacak. Dünya Mobil Kongresi’nde de Türkiye’den çıkarak dünyadaki şirketlere örnek gösterilen Turkcell’in ve Türkiye’nin başarı hikayesini meslektaşlarımıza bir kez daha anlatma fırsatı bulacağız” dedi.

Ayrıca Turkcell İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, 19 Şubat’ta “Darboğazdan Stratejik Harcamaya Doğru Geçiş” konulu panelde bir konuşma yapacak.

:: Sizce Turkcell kongrede bizi başarıyla temsil edebilir mi?

Bilgi İçin : Turkcell
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell Oscar’ı Alabilecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Oscar’ı Alabilecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Oscar’ı Alabilecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "