Okunma

Turkcell Video İzle


27 Ağustos 2009 Perşembe 13:55
Turkcell Video İzle

Turkcell, iş ortağı Novarra ile “Turkcell Video İzle” servisini geliştirdi. Bu servisle Turkcell, Avrupa’nın ilk internet video yayınını gerçekleştiriyor.

Turkcell’in bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin yararlanabileceği Turkcell Video İzle servisine, 3G dönemi için yenilenen turkcell-im üzerinden erişiliyor. Kullanıcılar wap.turkcell-im.com.tr adresine girip, video ikonuna tıklayarak servise ulaşıyorlar.

 

Turkcell Video İzle servisini Nokia N70, N73, N95, N95 (8GB), E65, 3120c, 6233, 6500s ve Samsung L700 marka telefonlar destekliyor. Servisi destekleyen telefonların sayısının kademeli olarak artırılması planlanıyor.

 

Turkcell Video İzle servisinde ilk etapta www.izlesene.com, www.dailymotion.com ve www.timsah.com sitelerindeki videolara ulaşılıyor. Turkcell Video İzle servisiyle ulaşılabilecek site sayısının yükseltilmesi hedefleniyor. Servisi kullanırken, videoların cep telefonuna indirilmesi gerekmiyor, böylelikle ekstra bir ücret ödenmiyor ve video izlemek müşterinin mobil internet tarifesinden ücretlendiriliyor. Mobil internet paketi olan kullanıcılar ise paketleri kapsamında kullanım yaparak video izleyebiliyor.

:: Bu servisden faydalanmayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell Video İzle konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Video İzle ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Video İzle ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "