Okunma

Türkiye Bilişimle Büyüyor!


27 Mayıs 2013 Pazartesi 13:00
Türkiye Bilişimle Büyüyor!

Her yıl 17 Mayıs‘ta kutlanan Dünya Telekomünikasyon Günü, ülkemizde de sektör firmaları tarafından kabul gören bir gün. Bu özel gün 24 Mayız 2013 tarihinde İzmir‘de düzenlenen bir etkinlikle kutlandı. Etkinliğin ev sahipliğini Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği TÜTED yaptı. 

Etkinlik sonrası mikrofon uzattığımız TÜTED Başkanı Adil Zafer Müftüoğlu, bu özel günle ilgili açıklamalarda bulundu. Ayrıca Telekomünikasyon Günü ile ilgili olarak Ave CEO’su Erkan Akdemir ve Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan‘a da görüşlerini sorduk:

:: Bilişim teknolojilerinin geleceğini nasıl görüyorsunuz?

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Türkiye Bilişimle Büyüyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    sorduklarınız nerde 🙂

" Türkiye Bilişimle Büyüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye Bilişimle Büyüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye Bilişimle Büyüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "