Okunma

Türkiye IT Manager 3’ü Sevdi


28 Ağustos 2009 Cuma 10:04
Türkiye IT Manager 3’ü Sevdi

Günümüzün modern iş hayatında, kurumların can damarlarından biri kuşkusuz bilgiişlem departmanları. Bilgi işlem yöneticilerinin omuzlarında, kurumun çalışmalarına en uygun altyapı ve çözümlere karar vermek, en uygun maliyetli ve en etkin teknolojileri hayata geçirerek şirketlerinin işleyişini sürdürmek ve verimliliğini artırmak gibi önemli yükler bulunuyor.

Organizasyonun karşı karşıya kalacağı zorlukları kontrolden çıkmadan tahmin etmek, büyüdükçe karşılaşılabilecek iş gereksinimlerini öngörerek yeni ve daha gelişmiş teknolojileri hızlı bir biçimde kuruma adapte etmek gibi önemli sorumlulukların yanı sıra bilgiişlem departmanları, ofis çalışanlarının gün içinde karşılaştıkları teknik sorunları da hızlı ve doğru biçimde çözmek durumunda kalıyor. Bu nedenle çıkan tüm yeni teknolojileri yakından takip etmek ve kendini sürekli geliştirmek günümüz bilgiişlem uzmanları için büyük önem taşıyor.

 

Siz de www.intel.com.tr/unseenforces adresinden ulaşabileceğiniz “IT Manager 3: Unseen Forces” oyununa kayıt olarak bu ücretsiz simülasyondan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Mart ayında duyurulan “IT Manager 3: Unseen Forces“da Türk bilgiişlem uzmanları ortalığı kasıp kavuruyor. Türkiye’den şu ana kadar 12.779 oyuncu kayıt yaptırarak oynamaya başladı. Türkiye bu oyuncu sayısı ve 513 gün 52 dakikalık oynanma süresi ile IT Manager 3’ün oynandığı 14 ülke arasında ilk sıraya yerleşti. Ziyaretçi sayısı ve sayfa gösterimi sıralamasında da Türkiye’nin ilk sıralarda olduğu belirtiliyor. Oyuna en çok kayıt yapılan ülkeler arasında Türkiye’yi Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya takip ediyor.

::  Bu simülasyon hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türkiye IT Manager 3’ü Sevdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye IT Manager 3’ü Sevdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye IT Manager 3’ü Sevdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "