Okunma

Türkiye’yi Turkcell Temsil Edecek!


12 Aralık 2014 Cuma 09:00
Türkiye’yi Turkcell Temsil Edecek!

Turkcell, dünyadaki mobil operatörlerin haklarını temsil eden GSM Association (GSMA) Yönetim Kurulu’na seçildi. Turkcell, 2015-2016 döneminde Türkiye’yi temsilen GSMA Yönetim Kurulu’nda hizmet verecek ve Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv tarafından temsil edilecek. Süreyya Ciliv, 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren yeni yönetim kurulu ile birlikte görevine başlayacak.

Dünyada 800’den fazla GSM operatörünü, ilgili yan sektörlerdeki 250’den fazla şirketle bir araya getiren GSMA, 1995 yılından beri faaliyet gösteriyor. GSMA Yönetim Kurulu, GSMA Genel Müdürü Anne Bouverot ve 25 mobil operatörün yöneticisi olmak üzere toplam 26 temsilciden oluşuyor.

GSMA, mobil iletişim sektörünün en büyük etkinliği olan Mobil Dünya Kongresi (GSMA Mobile World Congress) başta olmak üzere ses getiren birçok zirve ve etkinliğin organizasyonuna da ev sahipliği yapıyor. Mobil operatör istatistikleri, sektör öngörüleri ve çeşitli raporlar konusunda da çalışmalar yürüten GSMA sektörün durumunu özetleyen araştırmalar da yayınlıyor. Referans kabul edilen bu araştırmalarda sektörün şu anki durumuna ışık tutularak geleceğe yönelik politikaların belirlenmesine katkı sağlıyor.

:: Turkcell’in bu başarısı hakkında düşünceleriniz ne?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Türkiye’yi Turkcell Temsil Edecek!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İyi bari çoğu yerde çeken bi firma katılmış kapsama alanı ile pek rezil olmayız

" Türkiye’yi Turkcell Temsil Edecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye’yi Turkcell Temsil Edecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye’yi Turkcell Temsil Edecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "