Okunma

TV Plus 5 yıla 6,5 milyar saat sığdırdı


17 Kasım 2019 Pazar 15:45
TV Plus 5 yıla 6,5 milyar saat sığdırdı

Turkcell’in dijital televizyon platformu TV Plus, beş yılı geride bırakırken açıkladığı rakamlar ile birlikte başarısını gösterdi. Türkiye’de mobil televizyon izlenme alanında önemli bir pazara sahip olan TV Plus, beş yıla 6,5 milyar saat izlenme süresini sığdırmayı başardı. İşte TV Plus izlenme süresi!

TV Plus izlenme süresi ile şaşırttı

Mobil TV uygulaması TV+’ta, 160’tan fazla TV kanalı yer alıyor. Geçen beş yıl içinde en çok ilgi gören içerikler arasında; spor, yeni yerli filmler ve sinemadan hemen sonra yayınlanan yabancı filmler bulunuyor. Popüler ve en yeni filmlerin yanı sıra; kült ve gişe rekortmeni 5 binden fazla film, sadece TV+’a özel dizi ve belgeseller takipçilerin beğenisine sunuluyor.

Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ “Sürekli bir yükselişle geçen beş yılın ardından Türkiye’nin mobil uygulama alanında açık ara lideri olmaktan ötürü çok mutluyuz. Araştırmalar, TV+ kullanıcılarının çok memnun olduğunu ve yüksek bir tavsiye oranına ulaştığımızı gösteriyor. Turkcell’in 4,5G ve fiber ağı sayesinde en kaliteli görüntüyü kullanıcılarımıza sunuyoruz; 5G’nin hizmete girmesi ve fiber altyapının yaygınlaşmasıyla çok daha kaliteli bir yayın sağlayacağız. Bunu da üzerine her gün koyarak geliştirdiğimiz içerikle zenginleştireceğiz” dedi.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve videolarıyla ShiftDelete.Net’te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “TV Plus 5 yıla 6,5 milyar saat sığdırdı”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    sanırım netflixte hissesi ***** övüp birini yerin dibine soktuğunda gö***** ıkincisi bir dizi sinema platformu biri tv sistemi

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Teknoloji dostu arkadaş sanırım netflixte hissesi ***** övüp birini yerin dibine soktuğunda gö***** ıkincisi bir dizi sinema platformu biri tv sistemi

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Çöp. İnternetin yanında paket olarak verdikleri için bu kadar izleniyor. 25-30 tl verip, yandaş kanal mı seyredeceğim. Üstelik giriş paketi, sinema falan isterdeniz, düşünün ne kadar ödeyeceğinizi. Bunun yerine 18 tl ye Netflix alın, yüzlerce film ve dizi izleyin.

" TV Plus 5 yıla 6,5 milyar saat sığdırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TV Plus 5 yıla 6,5 milyar saat sığdırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TV Plus 5 yıla 6,5 milyar saat sığdırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "