Okunma

Twitpic Uygulamaları Kaldırıldı


27 Ekim 2014 Pazartesi 08:30
Twitpic Uygulamaları Kaldırıldı

Twitter‘da fotoğraf paylaşmayı sağlayan en popüler servislerden olan Twitpic, geçtiğimiz günlerde 25 Ekim 2014 tarihinde kapanacağını açıklamıştı.

Twitter’ın satın aldığı servis, artık ek bir uygulama gibi hizmet vermeyecek. Twitter’ın satın alma detaylarına da buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Daha önce “Twitpic İçin Cuma Son Gün” başlıklı yazımızda belirttiğimiz gibi kapanacağı kesinleşen hizmetin uygulamaları da Google Play Store ve Apple AppStore‘dan kaldırıldı.

14-10/25/2014-10-25-22_40_34-not-found.png

Yıllar önce “Twitpic’in Mobil Uygulaması Çıktı, İndirin!” başlıklı yazımızda, Twitpic‘in ilk uygulamasının yayınlanışını sizlerle paylaşmamızdan sonra, bugün uygulamaların kaldırılışını sizlerle paylaşmak, bizleri üzdü.

Hatırlayacağınız gibi Twitpic, Twitter gibi büyük bir şirkete karşı koyamayacaklarını belirtmişti. Son olarak geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Twitpic, 25 Ekim 2014 tarihinde kapanacaklarını resmi olarak belirtmişti.

Bugün çalışmasına son veren hizmetin uygulamalarının da kaldırılmasının ardından, hizmetin tamamen geri dönüşsüz olarak kapandığını, hep birlikte görmüş olduk.

:: Twitpic’in kapanması, sizleri üzdü mü?
yazarCaner Sönmez

Yeni teknoloji ve girişimleri başarılı şekilde takip eden Caner, yeni nesil mobil teknolojilere ve Android'e karşı beslediği ilgiyle birlikte, deneyimlerini sizlerle paylaşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitpic Uygulamaları Kaldırıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitpic Uygulamaları Kaldırıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitpic Uygulamaları Kaldırıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "