Okunma

Twitter canlı yayınları öne çıkaracak!


14 Eylül 2018 Cuma 10:55
Twitter canlı yayınları öne çıkaracak!

Twitter, son dönemlerde oldukça fazla yenilik ile karşımıza çıkıyor. Yapılmış olan yeniliklere baktığımızda, yeniliklerin canlı yayın ve kullanım rahatlığı odaklı olduğunu görmekteyiz.  Yeni duyurulan özellikle ise Twitter canlı yayınları öne çıkaracak.

Twitter canlı yayınları akışınızın başına taşıyor

Geçen günlerde site ve uygulama tasarımlarını daha rahat bir kullanıcı deneyimi için değiştirmiş olan Twitter, bir başka tasarım değişikliği olarak canlı yayınları akışınızın başına çıkaracak. Canlı yayın odaklı yenilikler yapan şirket, bir hafta önce de ses yayını açabilmenizi sağlayan bir özelliği iOS uygulaması üzerinden yayınlamıştı.

twitter canlı yayınları

Bugün resmi Twitter hesabı üzerinden atılan tweet’te “Canlı yayınları çok daha kolay bulabilmeniz ve izleyebilmeniz için bazı yenilikler yapıyoruz. Artık takip ettiğiniz bir hesap canlı yayına geçtiğinde, akışınızın en başında yer alacak.

Önemli haberlerinizi, spor programlarınızı ve beğendiğiniz kişilerin canlı yayınlarını kaçırmayın.” yazmakta. 2 gün önceki Apple etkinliğinin de Twitter üzerinden yapıldığını düşünürsek, Twitter canlı yayın odaklı yenilikler ve özelliklerle karşımıza çıkmaya devam edecek gibi gözükmekte.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter canlı yayınları öne çıkaracak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter canlı yayınları öne çıkaracak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter canlı yayınları öne çıkaracak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "