Okunma

Twitter DM’ler için yeni dönem başlıyor


23 Ocak 2020 Perşembe 11:45
Twitter DM’ler için yeni dönem başlıyor

Twitter DM’ler için yeni bir emoji hamlesi yapmış durumda. Yeni duyurulan özelliğe göre tıpkı Facebook’ta olduğu gibi mesajlara emoji ile reaksiyon verebiliyorsunuz.

Popüler sosyal ağ Facebook özelliğini bünyesine katıyor. Bu kapsamda artık yazdığınız mesajların emoji ile reaksiyon gösterilmesi mümkün olacak. Aynı şekilde bir mesaja siz de emoji ile reaksiyon gösterebiliyor olacaksınız. Söz konusu yeni dönem ile beraber, artık gülen yüz, şaşıran, ağlayan ve ateş emojisi gibi birçok kullandığınız emojiyi Twitter DM üzerinden gönderebileceksiniz.

Twitter emoji dönemi

Twitter emoji gönderme nasıl yapılır?

Bir DM gönderdiğinizde orada bir kalp simgesi çıkacak, bu kalp simgesine tıklayarak gönderebileceğiniz emojileri göreceksiniz. Bunun yanında mesaja iki kez tıkladığınızda da aynı panel açılıyor olacak. Mesaj gönderdiğiniz kişi Twitter’ın güncel sürümünü kullanıyorsa bu bildirimi alacaktır.

Twitter emoji gönderme

Ancak güncel bir sürümünü kullanmıyorsa bu reaksiyon görünmeyecektir. Hatta bakıldığında bu özellik eski mesajlar için bile kullanılabiliyor. Söz konusu özellik Türkiye’de aktif olarak kullanılabiliyor. Yukarıda da gördüğünüz gibi eski tarihli bir mesaja bile emoji ile reaksiyon gösterebiliyorsunuz. Ancak bizden söylemesi eski mesajlara bakarken yanlışlıkla bir emoji göndermeyin.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter DM’ler için yeni dönem başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter DM’ler için yeni dönem başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter DM’ler için yeni dönem başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "