Okunma

Twitter Dünya Kupası’na Hazır


12 Haziran 2014 Perşembe 08:00
Twitter Dünya Kupası’na Hazır

Artık başlamasına neredeyse saatler kalan 2014 Dünya Kupası‘nın en hararetli geçeceği yerlerden biri hiç şüphesiz anlık gönderi paylaşım servisi Twitter. En popüler sosyal ağlardan biri olan Twitter‘da her milletten insan, televizyonda izledikleri maçlarla ilgili gözlerini ekrandan ayırmadan, “elinde tweet” fikir beyan edecek.

Twitter da en keyifli Dünya Kupası etkinliğinin kendi üzerinden takip edileceğini hatırlatırcasına bir video paylaştı. #WorldCup hashtag’iyle maçlar boyunca kullanıcılara paylaşım kapılarını açan Twitter, bu kez teknolojik anlamda altyapısına fazlasıyla güveniyor.

Farklı cihazlarla Dünya Kupası keyfi sunduklarını belirten Twitter ekibi, yeni oluşturulan profillere favori Dünya Kupası ülkesini ekleme olanağı da sunuyor. Hashflag adı verilen sistem ile #WorldCup ve #WorldCup2014 ile ilgili tweet’lerden örneğin sadece Brezilya maçlarıyla ilgili olanları ayrı bir listede görüntülemek mümkün oluyor.

Videoyu İzleyin:

Videoyu YouTube üzerinden izlemek için tıklayın.

:: 2014 Dünya Kupası’nı siz nereden takip edeceksiniz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter Dünya Kupası’na Hazır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Dünya Kupası’na Hazır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Dünya Kupası’na Hazır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "