Okunma

Twitter, Instagram’a Rakip Olacak


03 Kasım 2012 Cumartesi 19:48
Twitter, Instagram’a Rakip Olacak

Twitter, gelecek aylarda yüklenen fotoğraflara filtreleme özelliğini ekleyecek. Böylece Instagram, milyonlarca kullanıcısı bulunan Twitter ile bir anda rakip bir platform olmuş olacak.

Twitter, bu hamlesi ile fotoğraf paylaşma özelliğinin Instagram aracılığı yerine direkt Twitter aracılığıyla yapılmasını sağlayabilir. Böylece Instagram‘ın oluşturduğu sosyal etki de Twitter kanalında etkisini oldukça yitirebilir. Bu, Instagram’ın sahibi olduğu Facebook‘u olumsuz bir şekilde etkileme ihtimali de var.

:: Twitter’ın filtre özelliği Instagram’a sizce zarar verir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Twitter, Instagram’a Rakip Olacak”

 1. thepolice2 dedi ki:

  Bi aralar Google, Facebook’ u satın almayı düşünüyordu ama…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Twitter önce kendine yeni sunucular alsın sonra instagram’la facebook’a rakip olur 😉 Twitter Kapasiteyi Aştı hatası almadığımız gün yok, site sorunlarıda cabası… Daha çok yol alması lazım twitter’ın çok…

 3. haqy dedi ki:

  Twitter’da Facebook’dan birşeyler öğrenmeye başlamış (alamıyorsan kendin yap)

 4. SDN Okuru dedi ki:

  instagram ne zamanki sadece iOS kullanıcılarına özel olmaktan çıktı facebook aldı play store’a geldi o zaman değer kaybetti ***** istatistik olarak kullanıcı sayısı arttı evet ama iOS’taki kullanıcı kitlesini çok arayacak belirli bir kitleye hitap ediyordu,marjinaldi ***** twitter’ın bu hamlesi onu tahtıda eder mi bence hayır ama dediğim gibi yaptığı seçim yanlış bir seçimdi bana gö***** android telefon kullanıcısı olarak diyorumki hiç bir zaman play store kalitesi app store kalitesini yakalayamayacak.

 5. Norrick dedi ki:

  Sanmıyorum ki instagram’ı tahtından indisin

" Twitter, Instagram’a Rakip Olacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter, Instagram’a Rakip Olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter, Instagram’a Rakip Olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "