Okunma

Twitter Paralı Olabilir


11 Şubat 2009 Çarşamba 15:44
Twitter Paralı Olabilir

Ülkemizde yeterince yaygınlaşamasa da, dünya genelinde fenomene dönüşen Twitter servisi, yakın gelecekte kurumsal kullanıcılardan para talep edebilir. Twitter kurucularından Biz Stone, servisteki şirket hesaplarının ücrete tabi tutulması gerektiğini belirtti.

Ayrım Nasıl Yapılacak?

Her geçen gün daha fazla şirketin Twitter kullandığını ve çalışanların da bunu takip ettiğini ifade eden Stone, bu deneyimi daha verimli hale getirmek için yöntemler belirleyip, kurumsal hesapları ücrete bağlayabileceklerini söyledi.

Son kullanıcılardan abonelik ücreti alınması ise elbette söz konusu değil. Ancak Twitter‘daki çoğu şirket hesabı sahibinin, kişisel gelişmelerini de aynı hesap üzerinden yürüttüğü düşünülürse, Twitter’ın bu ayrımı nasıl belirleyeceği soru işaretleri oluşturuyor.

:: Twitter kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Twitter
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Twitter Paralı Olabilir”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Twitter parali mi

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ***** ücretli mi

 3. SDN Okuru dedi ki:

  marabalara indirim var mı?:)))))))

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ya twitter ücretlimi..

 5. SDN Okuru dedi ki:

  twitter şimdi ücretlimi

" Twitter Paralı Olabilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Paralı Olabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Paralı Olabilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "