Okunma

Twitter’a neler oluyor!


19 Nisan 2017 Cuma 13:45
Twitter’a neler oluyor!

Geçtiğimiz saatlerde Twitter‘ın başına gelen sunucu hatası olayı konuşulmaya devam ediyor. Bu sabah saatlerinde Twitter kullanıcıları paylaşım yapamadılar. 

Twitter resmen çöktü!

Halen devam eden sorun hakkında Twitter yetkilileri, yaptığı açıklama ile birlikte meydana gelen sorunun üzerinde çalışma yürüttükleri belirttiler. Popüler sosyal medya platformunun başına gelenlerin sebebi siber bir saldırımı henüz bir fikrimiz yok.

17-05/19/twitter-coktu.jpg

Ancak son zamanlarda yaşanan olayları göze atacak olursak, Twitter sunucuları siber bir saldırıyla baş başa kalmış olabileceği üzerinde konuşuluyor.

Sabah saatlerinde de benzer bir sorunla baş başa kalan sosyal medya devi sorunu kısa bir süre önce düzeltmişti. 

Güncelleme: Twitter sunucuları şu anlık çevrimiçi ve kullanıcılar paylaşalım yapabiliyor! Sorun düzeldi, ancak yaşanan olaylar hakkında bir henüz bir açıklama yapılmadı.

:: Yaşanan bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?


yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

4 yorum - “Twitter’a neler oluyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu gidişle Twitter hızla kullanıcı kaybetmeye devam eder..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Keşke hepten kapansa da şu sosyal medya delikanlılarını gerçekte de görebilsek. Caps lock açık bir şekilde twitte küfür ettiği gibi yüzümüze de edebilse. Ama hep keşke diyoruz. Çünkü öyle bir delikanlı daha doğmadı.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Bende calisiyor twitter

Yorum yazın

Geri bildirim