Okunma

Twitter yeni özelliği ile kullanıcıları mutlu edecek!


01 Mart 2019 Cuma 15:50
Twitter yeni özelliği ile kullanıcıları mutlu edecek!

En büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, üzerinde çalıştığı yeni özelliği duyurdu. Daha önce başka sosyal medya platformlarının da kullandığı özellik, Twitter için de çok yakında kullanılabilir olacak. Sosyal medya devi yaptığı açıklamada, şu an tweet saklama özelliğinin üzerinde çalıştıklarını ifade etti. Twitter yeni özelliği çok yakında kullanıma sunacak!

Twitter yeni özelliği ile dikkatleri çekti!

Twitter’ın sözcüsü tarafından yapılan son açıklamalar, şirketin ‘saklı tweetleri göster‘ özelliği üzerinde ‘aktif bir şekilde‘ çalıştığını belirtiyor. Yeni gizleme özelliği, başka kullanıcıların tweetlerini görmezden gelmenize de olanak sunabilecek. Bununla birlikte kullanıcıların profilini sessize alma ve şikayet etme seçeneklerinin yanında, kendi tweetlerinize yazılan yanıtları gizleme seçeneğine de sahip olabileceksiniz.

Yeni twitter hatası özel tweetleri ortaya çıkardı!, Twitter yeni özelliği

Bunlara ek olarak Twitter, yeni beta sürümüyle beraber pek çok yeni özelliği de sunmaya hazırlanıyor. Özellikler geri dönüşlere göre geliştirildikten sonra, kararlı sürüm kullanıcıları için de yayınlanacak. Dikkat çeken yeniliklerden birisi de, başka kullanıcılarla yaptığınız sohbetlerin farklı renklerde sunulacak olması. Takip ettiğiniz ve takip etmediğiniz kullanıcılar sizlere farklı renklerde gösterilecek.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Twitter yeni özelliği ile kullanıcıları mutlu edecek!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bundle yükledim. Twitter gerek kalmadı

  2. Anonim dedi ki:

    takipçi ya da takip ettiklerimizin beğendiği paylaşımları ya da kişileri görmemizde saçma. çok karmaşa var, daha sade olması gerekiyor.

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Twitter’ın mesaj bölmesi ciddi iyileştirmelere muhtaç.

" Twitter yeni özelliği ile kullanıcıları mutlu edecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter yeni özelliği ile kullanıcıları mutlu edecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter yeni özelliği ile kullanıcıları mutlu edecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "