Okunma

Telefonla Twitter Kullanmak


06 Nisan 2009 Pazartesi 11:56
Telefonla Twitter Kullanmak

Tweetcall adlı servis sayesinde bilgisayar başında olmanız, hatta internete bağlı olmanız bile gerekmiyor. Şu an ABD’deki kullanıcılar için geçerli olan bu servisi kullanmak için telefon sahibi olmanız yeterli. Telefonunuzdan 1-877-TWEETCALL‘u (1-877-893-3822) arıyor, 140 karakteri geçmeyecek mesajınızı söylüyor ve telefonu kapıyorsunuz.


Tweetcall ile telefonla ‘tweet’lemek mümkün hale geliyor.

Gönderdiğiniz sesli mesajınız Twitter’daki hesabınıza yeni bir “tweet” olarak ekleniyor. Tabii bu işlem için tweetcall’a üye olmanız ve istenilen birkaç özel bilgiyi vermeniz gerektiğini de ekleyelim. Tweetcall servisini sunan Quicktate adlı firma bu işin dışında iPhone, Blackberry gibi akıllı telefonlara gelen sesli mesajları yazılı olarak okuma imkanı da sunuyor.

:: Türkiye’de olsa bu servisi kullanır mıydınız?

Bilgi için: Tweetcall
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Telefonla Twitter Kullanmak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Telefonla Twitter Kullanmak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telefonla Twitter Kullanmak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "