Okunma

Twitter’da artık mesajlar sel olmayacak!


13 Aralık 2017 Çarşamba 04:30
Twitter’da artık mesajlar sel olmayacak!

Twitter, 140 karaktere sığmayan hikayeler için karakter sınırını 280’e çıkarmıştı. Yine de anlatacaklarını bitiremeyenler ve bunu bir mesaj dizisi (flood) şeklinde yayınlamak isteyenler için Twitter dizileri adında harika bir güncelleme geliyor.

Twitter dizileri ile birden fazla tweet atmak kolaylaştı!

Twitter dizileri ile artık kullanıcıların bir konu hakkındaki görüşlerini birden fazla tweet atarak tek çatı altında toplaması çok daha kolay hale geldi.

Twitter’ın bu yeni özelliğinden faydalanabilmek oldukça kolay. Uygulamaya giriş yaptığınızda “Tweetle” kısmına “artı” tuşunun eklendiğini göreceksiniz.

Bu butona tıklayarak yayınlamak istediğiniz mesajları bir araya toplayarak aynı anda yayınlayabiliyorsunuz. Bu güncelleme, hem sizin için hem de sizi takip edenler için işkenceye dönüşen işlemlerin de sonu anlamına geliyor.

Twitter dizileri

Bu mesaj dizisinin tamamını okumak isteyenlerin yapması gereken tek şey ise “Diziyi göster” seçeneğine tıklamak. Bu özellik önümüzdeki günlerde iOS, Android ve Twitter’ın masaüstü sürümünde kullanıma sunulacak.

:: Twitter’ın bu yeni özelliği hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Twitter’da artık mesajlar sel olmayacak!”

  1. Birisi sizin dedi ki:

    Nedir bu ikide bir dogrulama telefon falan sıktınız ama

" Twitter’da artık mesajlar sel olmayacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’da artık mesajlar sel olmayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’da artık mesajlar sel olmayacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "