Okunma

Twitter’da Reklam Keyfi


12 Eylül 2009 Cumartesi 09:38
Twitter’da Reklam Keyfi

Twitter‘da işler biraz değişmeye başlıyor. Kullanıcı sözleşmesinde yapılan değişiklikler, Twitter yetkililerinin, kullanıcıların sayfalarına reklam almalarını bir sorun olarak görmediklerini gösteriyor. Bu konuda daha önce benzer bir açıklama bulunan Twitter yetkililer, son değişiklik ile birlikte bu düşüncelerini resmiyete dökmüş oldular. Buna göre artık bir Twitter kullanıcısı, sayfasına reklam alabilecek ve böylece para kazanabilecek.

Facebook ve MySpace‘in bu konudaki tavrı kesin ve net iken, Twitter’ın böyle bir yol çizmiş olması biraz şaşkınlık biraz da mutlulukla karşılandı. Twitter kurucusu Biz Stone, yaptığı açıklamada “Reklam olayı için açık kapı bıraktık. Daha önce de dediğimiz gibi, kullanıcıların seçeneklerini, kapalı bir kutuya hapsetmek istemiyoruz.” dedi.

:: Para kazanmak için Twitter sayfası açmayı düşünür müydünüz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter’da Reklam Keyfi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’da Reklam Keyfi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’da Reklam Keyfi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "