Okunma

Twitter’dan kaçan kaçana


21 Aralık 2016 Çarşamba 04:35
Twitter’dan kaçan kaçana

Twitter zor günler yaşıyor ve bu zor günler onu batışa sürüklüyor olabilir mi?

Şirketin iki tepe yöneticisi, bugün istifa ettiklerini duyurdular. 

CTO Adam Messinger ile ürün yöneticisi Josh McFarland, Twitter’dan duyurdukları istifaları için gerekçe de sundular. Messinger dinlenmeye çekileceğini, McFarland ise bir yatırım firmasında göreve başlayacağını duyurdu.

Peki tepe yöneticileri neden Twitter’dan kaçıyorlar?

Piyasa değerini hızla kaybeden, olası müşterilerle masada pazarlık yaparken, müşterilerin Twitter’ı satın alarak prestij kaybetmemek için masadan çekildiği, Trump’ın “küçük şirket” diyerek alaya aldığı ve toplantıya çağırmadığı Twitter, teknoloji profesyonelleri için de artık bulunmak istemedikleri bir şirkete dönüşüyor olabilir.

2016’nın ilk günlerinde de üç tepe yöneticisi aynı anda istifa edip ertesi gün Facebook’ta işe başlamışlardı.

Şimdi 2016 sona ererken, Twitter yöneticilerinin şirkete olan inançlarının tamamen söndüğü düşünülüyor ve Aralık ayı sonunda, daha da fazla yöneticinin istifa etme ihtimalinin bulunduğu vurgulanıyor.

:: Sizce Twitter ne zaman batacak?
yazarTolga Deniz

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 yorum - “Twitter’dan kaçan kaçana”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  zaa

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Twiter toplumu yönlendirebilecek insanların takıldığı bir platform buram buram IQ kokan bir yer facebook instagram gibi seviyesiz bir yer değil

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Facebook a amele pazarı çeken twitciler hadi bunuda açıklayın

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Etkileşimli bir haber alma uygulaması olarak kullanıyorum. Kesinlikle bir sosyal ağ olarak yeterli değil

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Twitter'ı kapatmasınlarr

 6. SDN Okuru dedi ki:

  twitter'a birşey olmaz,kullanıcı sayısı azalmış diye resmi ağızlardan açıklanan bir haber yada resmi belge yok,üst düzey yönetici kaçmıyor daha iyi para ile iş teklifi alıyor o yüzden gidiyor bence böyle,jack kesenin ağzını açıp elemanlara zam yapmalı 🙂

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Twitter kadar sacma bir sosyal medya uygulamasi olamaz

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Twitter'a Hd video yüklüyorum çamur gibi oluyor. Süre kısıtlaması var. Hatalı yazınca düzeltme seçeneği yok. Bunlara çözüm bulunmalı. 140 karakter kesinlikle kalmalı. Twitter'ı Twitter yapan özellik o.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Twitter resmi bir yer haline geldi.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Twitter kapanmaz insanlar sesini en iyi oradan duyuruyor…

 11. SDN Okuru dedi ki:

  karakter sınırı beni soğutan en büyük neden…

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Facebook'ta diye link vermişsiniz ya hani. Oraya eğer o ilgili sayfanın link'ini koysaydınız gidip o yazıyıda okumuş sayfada iki kere gezinmiş olacaktım. Şimdi siz onu yapmadığınız için ben siteden hemen çıkacağım. Dikkate almanızda fayda var.

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Büyük ülkelerin gizli servis ajanlarının, toplumları biryerlere sürüklemek için kullandığı bir sosyal medya uygulaması.. Eğlencelik olan tarafı ise demek ki pek eğlendirmiyor insanları..

 14. SDN Okuru dedi ki:

  BETER OLSUNLAR 😀

 15. SDN Okuru dedi ki:

  Kendini birsey zanneden ve zamaninda defalarca bilgi istendigi halde uygulamayan twitter tarihin tozlu sayfalarina girmeye hak kazanmistir. Beter olsunlar

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Biz programdan faydalaniyomuyuz faydalaniyoruz o önemli isterse 1. Olsun ister 1 milyonuncu

 17. SDN Okuru dedi ki:

  Hoydaaaa noluyo ya kapanmasin twitter

" Twitter’dan kaçan kaçana konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’dan kaçan kaçana ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’dan kaçan kaçana ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "