Okunma

Twitter’dan Profilde Fotoğraf Atağı


23 Ağustos 2011 Salı 08:22
Twitter’dan Profilde Fotoğraf Atağı

Sosyal ağ savaşının bir cephesinde Facebook ve Google + daha fazla güç için savaşıyor. Öteki cephedeyse Twitter ve Facebook‘un prestij savaşları yer alıyor.

Yıla, gerçek potansiyelini tüm dünyaya tanıtma iddiasıyla başlayan Twitter, bu uğurda birçok değişiklik yaparak kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışıyor.

İlk önce, farklı dillerde hizmet veren Twitter, geçtiğimiz haftalarda içeriklerini geliştirip fotoğraf ekleme servisini hizmete sokmuştu. Üçüncü sahışlara ait şirketlere ihtiyaç kalmadan fotoğraf yayını imkanı sunan Twitter şimdiyse sosyal ağ özelliklerini artırdı.

Artık kullanıcıların, Twitter profillerinde şimdiye kadar yükledikleri bütün fotoğraflar bir galeri olarak görülebilecek. Sistem şu anda aktif durumda.

:: Twitter’ın yeni atılımlarını yerinde buluyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Twitter’dan Profilde Fotoğraf Atağı”

  1. yiqitér dedi ki:

    Twitterın yaptığı slide olayı harika olmuş

" Twitter’dan Profilde Fotoğraf Atağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’dan Profilde Fotoğraf Atağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’dan Profilde Fotoğraf Atağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "