Okunma

Twitter’dan Yeni Reklam Çalışmaları


11 Temmuz 2011 Pazartesi 07:00
Twitter’dan Yeni Reklam Çalışmaları

Sosyal medyanın gözde ismi Twitter, ülkemizde de hızlı bir şekilde yayılıyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan Hilal Cebeci vukuatının ardından, ülkemizden girişlerin arttığı Twitter, artan potansiyelini daha fazla kazanca çevirmek adına çalışmaya devam ediyor.

Bu bağlamda bir takım çalışmalar yürüten Twitter, reklam konusunda daha fazla alternatif sunmaya ve verilen reklamın daha güçlü pazarlanmasını sağlamaya çalışacak. Buna göre artık reklam Tweet’leri, zaman çizelgesinde de yer almaya başlayacak.

Kullanıcı hesabına girdiğinde, takip ettiği kişilerden gelen Tweetlerin arasında reklam gönderilerini de görecek. Bu sayede reklamın etki gücü de bir hayli artmış olacak. Henüz aktif olmayan bu projenin bu ay içersinde hayata geçirilmesi planlanıyor.

:: Twitter hesabınıza ne kadar sıklıkla giriş yapıyorsunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Twitter’dan Yeni Reklam Çalışmaları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bir yerden başlamak lazım. 🙂

" Twitter’dan Yeni Reklam Çalışmaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’dan Yeni Reklam Çalışmaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’dan Yeni Reklam Çalışmaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "